Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl

Kiedy tworzyliśmy Sensitimę, naszą inspiracją byli nasi klienci, których obsługujemy w ramach AromaMarektingu. To Wy podpowiadaliście nam, czego pragniecie, czego Wam brakuje w zapachach i co zaspokoiło Wasze pachnące marzenia. Tak powstała kolekcja ręcznie tworzonych pachnących produktów do wnętrz. Setki godzin spędzone na testach, tworzenie wzorów inspirowanych naturą, przewąchane tysiące próbek. Było warto.

20 listopada w luksusowych wnętrzach Hotel Bellotto, odebraliśmy dla Waszej pachnącej SENSITIMY CERTYFIKAT Jakości plebiscytu na KOBIECĄ MARKĘ, Roku 2018!

Kobieca Marka Roku to gwarancja najwyższej jakości produktów dla bardzo wymagających klientów. Nasza nagroda cieszy nas tym bardziej, że w konkursie startowało ponad 350 firm, z czego zaledwie kilkadziesiąt otrzymało certyfikat. Znaleźliśmy się wśród takich laureatów jak: AVON Polska, Polsat Cafe, PANDORA, Millenium Bank.

W gronie gości znaleźli się ambasadorzy projektu m. in. Mateusz Kusznierewicz, Karol Strasburger, Daria Ładocha, Ryszard Kalisz, Doda, Paulina Sykut-Jeżyna, Qczaj, Edyta Herbuś.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaufanie i obiecujemy, że to naprawdę początek tworzenia nowej jakości na polskim rynku. Śledźcie nas bo już niebawem zaproponujemy Wam rewolucje w zapachach do wnętrz.

To był pracowity rok…

Za ten rok również dziękujemy Wam w szczególności… Jesteśmy szczęśliwi, że obdarzyliście nas zaufaniem i Sensitima zagościła w Waszych domach. Obiecujemy pielęgnować jakość zapachów, którymi inspirowaliśmy Was w minionym roku, ale nie zapomnimy też o nowościach…

Poniżej krótka fotorelacja